Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 17:32
Reklama

Paweł Łysańczuk w roli naczelnego Słowa. Tak pomagamy Paulince Tarasiuk!

Dziś naszą redakcję odwiedził wiceburmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Paweł Łysańczuk, który wcielił się w rolę… redaktora naczelnego tygodnika Słowo Podlasia. Dowiedział się, jak od kuchni wygląda codzienne zarządzanie redakcją oraz praca dziennikarzy. Jak przyznaje było to dla niego nowe, ciekawe doświadczenie. A wszystko to, jest efektem akcji charytatywnej na rzecz Paulinki Tarasiuk!
Paweł Łysańczuk w roli naczelnego Słowa. Tak pomagamy Paulince Tarasiuk!
Naszą redakcję odwiedził wiceburmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Paweł Łysańczuk, który wcielił się w rolę… redaktora naczelnego tygodnika Słowo Podlasia.
Autor: Paulina Chodyka-Łukaszuk

W naszej redakcji nastąpiły dziś duże zmiany. Co prawda tylko na chwilę, ale z wielkim entuzjazmem i głową pełną pomysłów, fotel redaktora naczelnego Słowa Podlasia Piotra Pyrkosza zajął wiceburmistrz Międzyrzeca Podlaskiej Paweł Łysańczuk. Jak czuł się w nowej roli? 

– Wrażenia mam bardzo pozytywne. Wspaniali ludzie, rodzinna atmosfera i ciepłe przyjęcie przez zespół oraz sympatycznego redaktora naczelnego Słowa, pana Piotra Pyrkosza – mówi Paweł Łysańczuk.

Na kolegium redakcyjne nowy naczelny przygotował kilka ciekawych tematów. Zrealizują je nasi dziennikarze, a artykuły będziecie mogli przeczytać w naszym tygodniku oraz na stronie internetowej. – Są tematy, które z pespektywy mojego zawodu, bardziej mnie interesują i są mi po prostu bliższe. W toku pracy coś wysuwa się na pierwszy plan. Myślę, że redakcja i urząd mają ze sobą wiele wspólnego, pracujemy wszyscy z ludźmi i dla ludzi, ale też pewne zadania są inne i na nie patrzymy z różnych stron, co wydaje się, że jest bardzo dobre, bo czasem się uzupełniamy – wyjaśnia wiceburmistrz. 

– Pracują tu wspaniali ludzie, dziękuję za ciepłe przyjęcie przez zespół oraz sympatycznego redaktora naczelnego Słowa, pana Piotra Pyrkosza – mówi Paweł Łysańczuk.

Przypomnijmy, że ta niecodzienna zamiana to efekt licytacji podczas Charytatywnego Pikniku Rodzinnego w Sosnówce. Impreza odbyła się w czerwcu, Słowo Podlasia było patronem medialnym wydarzenia. Udało się wtedy zebrać prawie 40 000 zł! Cały dochód z wydarzenia został przeznaczony na operację i leczenie Paulinki Tarasiuk z Dębowa. Redaktor naczelny Słowa Podlasia Piotr Pyrkosz wystawił na licytację nietypowy fant. Licytujący mieli okazję przez jeden dzień zastąpić go na stanowisku i pokierować naszą redakcją. Licytację wygrał właśnie wiceburmistrz Paweł Łysańczuk. 

O LICYTACJI PISALIŚMY TUTAJ: Paulinka może na nas liczyć! Zebraliśmy prawie 40 000 zł!

– Cieszę się, że mogłem wziąć udział we wspaniałej charytatywnej akcji na rzecz Paulinki Tarasiuk. Chciałem wesprzeć leczenie dziewczynki, bo jej zdrowie jest najważniejsze, a przy okazji, wygrywając pełnienie obowiązków redaktora naczelnego Słowa Podlasia, zdobyłem nowe doświadczenie. Bardzo się cieszę, że wygrałem, cel był szczytny, trzeba też docenić pomysł i zaangażowanie pana Piotra Pyrkosza – podkreśla Paweł Łysańczuk. 

Przypomnijmy, Paulinka Tarasiuk mieszka w Dębowie w gminie Sosnówka. Dziewczynka urodziła się z wadą serca. Ma też nadciśnienie płucne. Potrzebuje ok. 1 miliona złotych na zabieg operacyjny, który może być przeprowadzony wyłącznie za granicą. Lokalna społeczność ruszyła z pomocą, organizując wiele akcji na rzecz dziewczynki. My cieszymy się, że dorzuciliśmy cegiełkę od Słowa Podlasia.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Marcin Kalinowski z Rossosza z szansą na normalne życie

PRZECZYTAJ: Pomóżmy Julii spełnić marzenia i pojechać na mistrzostwa


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama