Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 11:09
Reklama
Reklama
Reklama

Tym ursusem już nikt nie pojedzie? Co się wydarzyło na krajowej 63?

Dwie osoby ranne i całkowicie uszkodzony ursus – to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj, 12 września na drodze krajowej nr 63.
Tym ursusem już nikt nie pojedzie? Co się wydarzyło na krajowej 63?
Dwie osoby ranne i całkowicie uszkodzony ursus – to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 63

Autor: KPP Łuków

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 63. 

–  Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault 64-latek z powiatu parczewskiego zderzył się z ciągnikiem marki Ursus, którym kierował 68-letni mieszkaniec gminy Łuków. W wyniku zdarzenia kierujący ciągnika rolniczego oraz jadąca z nim 33-letnia córka doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznali nie zagrażają ich zdrowiu i życiu. Pracujący na miejscu kolizji policjanci z łukowskiej drogówki ustalili wstępnie, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego przez ciężarówkę. W tym czasie kierujący ursusem 68-latek skręcał w lewo w boczną drogę – zaznacza asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. 

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły i okoliczności zdarzenia, między innymi przesłuchają jego uczestników, sprawdzą zabezpieczone ślady.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama