Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 21 lipca 2026 22:04
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Parczewscy policjanci na terenie województwa mazowieckiego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 35-latek poszukiwany był za przestępstwo naruszające bezpieczeństwo w ruchu drogowym, którego dopuścił się w warunkach recydywy. Mężczyzna teraz najbliższy rok spędzi w więzieniu.
Zatrzymali poszukiwanego listem gończym
Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się wizyty policjantów, pomimo tego, że wiedział, iż jest poszukiwany

Autor: KPP Parczew

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zajmujących się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości w Parczewie ustalili miejsce przebywania poszukiwanego listem gończym 35-latka. 

- 26 lutego policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu parczewskiego. Do zatrzymania doszło na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się wizyty policjantów, pomimo tego, że wiedział, iż jest poszukiwany - podaje sierż.szt. Anna Borowik z KPP w Parczewie.

Informuje, że 35-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Radomiu listem gończym za przestępstwo naruszające bezpieczeństwo w ruchu drogowym, którego dopuścił się w warunkach recydywy.

- 35-latek trafił już do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzony wyrok - mówi sierz. szt. Anna Borowik.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fan BMW 28.02.2025 14:33
Wiesio Czesio nawet dresików z bazaru nie zmienił na okoliczność zatrzymania. Recydywa w ruch...... pewnie jechał nawalony Beemką 15 letnią albo I pełnoletnim siepem. Od razu po dresikach widać że parobek bez kasy to i pewnie bujał się BMW jakimś śrutem pełnoletnim z rocznika 2007 lub jeszcze starszym gruchotem zespawanych z kilku Beemek.

chyży rój 28.02.2025 18:24
No tak, bo milicjant będzie czekał, aż czesio łaskawie dresik zmieni na bardziej szykowny :D wyciągnęli go z nory tak jak stał i tyle.

Clark Griswald 28.02.2025 18:51
Prędzej roverem. Marki Ukraina albo Wigry-3.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Norma na Wisience Treść komentarza: Prawami fizyki woda zbiera się w najniższych miejscach, prawami fizyki, przy wielkich opadach, zanim zniknie, to trochę postoi w tych miejscach. Żadna to sensacja... a ewentualne pretensje to do Stwórcy, to On wymyślił i wodę i prawa fizyki. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:07 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: lover Treść komentarza: to tam basen zrobia teraz Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:59 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Ruszyła rozbudowa ul. Janowskiej [MAPKA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Takie mamy firmy co tak drogi projektują i garaże a moderator to zamieszcza tylko to co mu pasuje politycznie Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:18 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Krzywonos Treść komentarza: Wystarczyło odrobine poczekać i większość interwencji strażaków było by zbędnych. Tyle, ze ludzie dziś są strasznie roszczeniowi. Po pierwszym zalaniu przywiozłem ziemie, podniosłem podwórze względem ulicy o 15 cm i mam spokój. Właścicieli lokali zalewowych obciążać kosztami wypompowywania. Data dodania komentarza: 20.07.2026, 22:04 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA] Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Tak budują drogi i studzienki kanalizacyjne i tak samo garaże podziemne w nowoczesnych blokach Data dodania komentarza: 20.07.2026, 19:07 Źródło komentarza: Kataklizm w Białej Podlaskiej. Blisko 180 interwencji strażaków po potężnej ulewie [FILMIK, ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama