Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 04:46
Reklama

Parczew: Książka Blicharskiego już w sprzedaży

W sprzedaży ukazała się książka Pawła Blicharskiego z Parczewa zatytułowana "XXI wiek. Choroba przeciętności". Skierowana jest przed wszystkim do tych osób, które nie mają priorytetów w swoim życiu.
Parczew: Książka Blicharskiego już w sprzedaży

19-latek jest chyba jednym z najmłodszych autorów książek, jakie ukazały się na rynku. Jak twierdzi, zdecydował się ją napisać z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, aby nagłośnić problem, który dotyczy braku priorytetów i pomysłów na życie oraz niechęci do podejmowania wyzwań i działań, które mogłyby cokolwiek zmienić w życiu młodych osób. Według niego wielu ludziom po prostu na niczym nie zależy, a przecież może być inaczej.

Przyznaje, że sam kiedyś należał do tego grona, nie miał pomysłu na siebie i nie wiedział co będzie robił w życiu, ale zmienił się w ciągu ostatnich trzech lat. Stwierdził, że jeśli nie weźmie się w garść, to sukcesy same nie przyjdą. W jego głowie pojawiło się parę pomysłów. Nie bał się podjąć ich realizacji i dziś jest szczęśliwy. Choć w przyszłym roku dopiero będzie zdawał egzamin dojrzałości, to już podbija świat biznesu. – Oczywiście nie każda moja działalność była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, ale od czegoś trzeba zacząć, żeby coś w życiu osiągnąć – przekonuje Paweł Blicharski.

Autor stworzył m.in. portal rowerowy "wysportowani-portal-kolarski.pl", który stał się najszybciej rozwijającym się portalem w Polsce. Założył też drużynę kolarską, która startuje w zawodach na terenie całego kraju. Ma własną markę odzieży Pablo Wear, jest menadżerem dwójki warszawskich DJ i tworzy nową markę skarpetek kolarskich. W książce opisuje w także własne życiowe doświadczenia oraz udowadnia, że przyszłość leży w naszych rękach. Jej oficjalna premiera odbyła się 7 grudnia i od tego dnia jest w sprzedaży, a jej patronem medialnym jest Słowo Podlasia. Jak ją zdobyć? To proste! Wystarczy wejść na stronę internetową: krolzycia.eu/zamow-ksiazke.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama