W Publicznej Szkole Podstawowej w Romaszkach 10 października obchodzono Światowy Dzień Drzewa. Chciano uświadomić dzieciom, jak ważną rolę pełnią drzewa w przyrodzie oraz w życiu człowieka. – Głównym celem było kształtowanie więzi z przyrodą i pozytywnego stosunku do niej. W ogrodzie szkolnym dzieci posadziły drzewka oraz pogłębiły wiedzę na ich temat – mówi nauczyciel Agnieszka Rosińska. – Mamy nadzieję, że wpłyną one pozytywnie na uwrażliwianie dzieci i w przyszłości nasi absolwenci będą prawdziwymi miłośnikami przyrody – dodaje.
Reklama





![Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA] Zalesie. Przedszkolaki dekorowały pierniki [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-przedszkolaki-dekorowaly-pierniki-zdjecia-1765796280.jpg)
![Rossosz. Mieszkańcy zasiedli do wigilii [ZDJĘCIA, FILM] Rossosz wigilia kiermasz](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-rossosz-mieszkancy-zasiedli-do-wigilii-zdjecia-film-1765795122.jpg)




![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [14-12-2025]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-14-12-2025-1765697551.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze