Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:35
Reklama

Nasz Patronat: 90' Festival on Tour

Dr. Alban, Fun Factory, Rednex oraz Stachursky – to m.in. oni wystąpią na bialskim lotnisku już 27 sierpnia. Tego dnia właśnie odbędzie się po raz pierwszy w stolicy południowego Podlasia 90` Festival on Tour.
Nasz Patronat: 90' Festival on Tour

- To będzie największe muzyczne widowisko tego lata w Białej Podlaskiej i na całej ścianie wschodniej – zapowiadają organizatorzy, czyli miasto Biała Podlaska oraz Extomusic Event Agency, i zachęcają do jak najszybszego kupowania biletów.

- Marka 90` Festival od trzech lat napędza muzyczny rynek w Polsce, reaktywując największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Już trzy edycje festiwalu, który odbywa się w Bielsku-Białej, pokazały, że artyści tamtych lat, to muzyczne legendy – podkreśla Michał Trantau, rzecznik prasowy prezydenta Białej Podlaskiej.

Fun Factory z nową płytą

Najnowszy projekt agencji, czyli 90` Festival on Tour, zakłada organizację w 2016 r. cyklu koncertów: pierwszy odbędzie się właśnie na bialskim lotnisku. Dzięki temu przyjadą do Białej gwiazdy, które wielu mieszkańców pamięta ze swojej młodości. A będą to: Dr. Alban, Rednex, DJ Quicksilver, Stachursky i DJ Marco. Ale to nie wszystko, bo na scenie zaprezentuje się też zespół Fun Factory, twórca hitu "Cotton Eye Joe", którego najnowsza płyta na rynku polskim pojawi się dzień przed występem w Białej.

Muzyczny projekt to jednak nie tylko scena, ale także atrakcje poza nią. W miasteczku festiwalowym będzie park rozrywki, specjalna strefa VIP oraz strefa gastronomiczna.

Aktualnie trwa promocja festiwalu. W każdy weekend po regionie jeżdżą dwie skody, których ekipy reklamują wydarzenie. Rozdawane są ulotki, gadżety, można też wygrać bezpłatne wejściówki. W ten weekend auta gościły m.in. w: Okunince, Radzyniu Podlaskim, Łukowie, Siedlcach i Mościbrodach. Gdzie pojawią się w następną sobotę i niedzielę? Być może właśnie w waszej miejscowości.

Udogodnienia dla Białorusinów

Organizatorzy reklamują festiwal nie tylko w Polsce. – Ważni są dla nas także goście z Białorusi. Dlatego nasza akcja promocyjna trwa także w Brześciu. Obywatele naszego sąsiedniego państwa w związku z przyjazdem na festiwal mogą ubiegać się o bezpłatną trzydniową wizę. Nie wymagane jest od nich zaproszenie, a jedynie okazanie w konsulacie biletu. Można je kupować na białoruskim TicketPro – informuje Trantau.

Sprzedaż biletów na festiwal była prowadzona w trzech turach i w trzech różnych cenach. Pierwsza za nami. Teraz bilety normalne można kupić za 50 zł (ulgowy – dla osób do 16. roku życia – 40 zł), zaś w dniu koncertu będą dostępne za 60 zł (ulgowy 50 zł).  Można je kupić m.in. na stronie www.ontour.90festival.pl, TicketPro.pl, TicketPro.by, w salonach Empik oraz w kasach biletowych w dniu imprezy. Przypominamy też, że dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

Mamy bezpłatne wejściówki

W tym tygodniu dla naszych czytelników mamy dziesięć bezpłatnych wejściówek na festiwal. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie zawarte w kupnie, wypełnić go i przynieść do sekretariatu naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 15, najpóźniej w piątek o godz. 12. Zwycięzców podamy w następnym numerze "Słowa".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Redakcja 18.08.2016 21:40
Wydaje się, że Fun Factory też mają taki utwór w swoim dorobku: https://www.amazon.co.uk/Cotton-Eye-Joe/dp/B00AMF7H5Y

Mike 18.08.2016 16:47
Cotto Eyed Joe to hit Red Nex, a nie Fun Factory...

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama