Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:37
Reklama baner reklamowy
Reklama

Gmina Rokitno: Włączają się w akcję szycia maseczek ochronnych

Władze gminy Rokitno organizują szycie maseczek ochronnych. Z związku z tym zachęcają do udziału w akcji wszystkich mieszkańców i chcących wesprzeć inicjatywę.
Gmina Rokitno: Włączają się w akcję szycia maseczek ochronnych

Autor: pixabay.com

- Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była Anna Niczyporuk, radna rady gminy Rokitno, a zarazem przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Cieleśnicy - informuje wójt Jacek Szewczuk. Zachęca też wszystkich do udziału w inicjatywie. - Bardzo prosimy ludzi dobrej woli, o wsparcie tej akcji. Zapraszamy wszystkich chętnych,  którzy chcieliby w jakikolwiek sposób ją wesprzeć i pomóc. Może to być przekazanie potrzebnego materiału, finanse na zakup materiałów. Potrzebne też będą osoby chętne do szycia, pakowania czy dystrybucji – wyjaśnia wójt Rokitna.
Dane do kontaktu: Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie, tel. 83 345 31 20; mail: [email protected].
    

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama