Międzyrzec Podlaski/ gmina Drelów: Rusza budowa zakładu leczniczego
Właśnie rozpoczął się remont budynku po dawnej szkole w Łózkach, która ma zostać przekształcona w Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. To kolejna inwestycja międzyrzeckiego szpitala. Pierwsi pacjenci mają się tam pojawić już w czerwcu przyszłego roku.
18.05.2019 08:30