Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 08:49
Reklama

Artykuły

Napadli na kantor, wyszli z pustymi rękami. Szuka ich policja [WIDEO]
Napadli na kantor, wyszli z pustymi rękami. Szuka ich policja [WIDEO]
Dwaj zamaskowani i uzbrojeni w młoty złodzieje usiłowali sforsować okienko kasowe kantoru. Szybko się poddali i wyszli z niczym. Okazali się amatorami. 13.11.2024 12:30
Nie żyje 66-latka. Zabić ją miała 73-latka. Trwa śledztwo
Nie żyje 66-latka. Zabić ją miała 73-latka. Trwa śledztwo
Sprawczyni, która przyznała się do winy, sama zadzwoniła pod numer 112. Śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok. 13.11.2024 12:00
Radny chce światła na ulicy. Magistrat: Najpierw dokumentacja
Radny chce światła na ulicy. Magistrat: Najpierw dokumentacja
Igor Dzikiewicz, radny miejski zaapelował o oświetlenie ul. bł. Honorata Koźmińskiego. Miasto zapewnia, że zleci dokumentację tej inwestycji. 13.11.2024 11:30
Polskę ostro dzieli dochód na osobę. Wschód poniżej średniej
Polskę ostro dzieli dochód na osobę. Wschód poniżej średniej
Pod względem dochodów jesteśmy krajem głęboko podzielonym. Całą Polskę bije Warszawa. W drugą stronę od reszty kraju odstaje wschodnia Polska. 13.11.2024 11:00
Najgorzej w ortopedii, źle w kardiologii. Na Lubelszczyźnie pacjent nie odwołuje wizyt
Najgorzej w ortopedii, źle w kardiologii. Na Lubelszczyźnie pacjent nie odwołuje wizyt
Na Lubelszczyźnie tylko od stycznia do sierpnia tego roku nie odbyło się 55 tys. zaplanowanych wizyt. - Nieodwołana wizyta to stracony termin dla innego pacjenta – przypomina rzecznik lubelskiego NFZ. 13.11.2024 10:30
Miasto zarządza ulicą od roku. Nazwy nie nadało, choć dawno ma zgodę
Miasto zarządza ulicą od roku. Nazwy nie nadało, choć dawno ma zgodę
Niedługo minie rok, jak radny Adam Chodziński zawnioskował o nadanie nazwy ulicy między stacją kolejową Białą Podlaska Wschodnia i ul. Sidorską im. Józefa Bergiera. Do dziś ulica nazwy nie ma, choć PKP PLK - właściciel drogi, zgodę na taką nazwę wydały już w kwietniu. 13.11.2024 10:00    2
Nowa stacja kolejowa ruszy z wiosennym rozkładem jazdy
Nowa stacja kolejowa ruszy z wiosennym rozkładem jazdy
Na ukończeniu są prace związane z budową przejścia podziemnego do stacji Biała Podlaska Wschodnia. Po odbiorach obiekt zostanie udostępniony pasażerom. 13.11.2024 09:30
Wyjątkowy gest solidarności. Zamiast wieńców była zbiórka dla powodzian
Wyjątkowy gest solidarności. Zamiast wieńców była zbiórka dla powodzian
Radzynianie w tym roku 11 listopada nie przynosili pod pomnik kwiatów i wieńców. W ramach solidarności z powodzianami z południa zorganizowali zbiórkę. 13.11.2024 09:00
"Fajterką" byłam, jestem i będę.
"Fajterką" byłam, jestem i będę.
Od startu na Igrzyskach minęło ponad dwa miesiące, za tydzień Puchar Polski a wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata. Co słychać u Weroniki Zielińskiej? Z Mistrzynią Europy, uczestniczką Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, najlepszą reprezentantką Polski w ciężarach Weroniką Zielińska, rozmawia Piotr Frankowski. 12.11.2024 15:43
Ważna uroczystość w Sławacinku Starym. MDP otrzymała proporzec
Ważna uroczystość w Sławacinku Starym. MDP otrzymała proporzec
Odbyła się niezwykle ważna uroczystość dla społeczności Sławacinka Starego i dla młodego pokolenia strażaków. Aż 31 osób dołączyło do szeregów Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, składając uroczyste ślubowanie. 12.11.2024 14:30
Prognoza pogody na środę. Sprawdź, jaka będzie aura
Prognoza pogody na środę. Sprawdź, jaka będzie aura
W środę, 13 listopada, temperatura rano wyniesie ok. -1 stopień Celsjusza, w najcieplejszym momencie dnia będzie ok. 3 stopnie Celsjusza. 12.11.2024 14:20
Za kilka dni prezydent miasta pójdzie do więzienia
Za kilka dni prezydent miasta pójdzie do więzienia
Za kratkami ma spędzić kilka dni W miejscu odbycia kary ma się stawić już wkrótce. – To cios w stabilność naszego miasta – tak sam to komentuje. 12.11.2024 14:00
Uświadamiali kolegów i koleżanki. Żywa lekcja historii
Uświadamiali kolegów i koleżanki. Żywa lekcja historii
W Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach miała miejsce uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 12.11.2024 13:45
Tak mieszkańcy świętowali odzyskanie niepodległości (ZDJĘCIA)
Tak mieszkańcy świętowali odzyskanie niepodległości (ZDJĘCIA)
Mieszkańcy gminy Piszczac obchodzili 106. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody zapoczątkowała uroczysta msza św. sprawowana w intencji ojczyzny oraz tych, którzy oddali swoje życie za wolność i niepodległość, w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Piszczacu. 12.11.2024 13:04
Okradli garaż w gminie Terespol. Zostali zatrzymani w Warszawie
Okradli garaż w gminie Terespol. Zostali zatrzymani w Warszawie
Za kradzież z włamaniem odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 28 i 36-lat. Sprawcy włamali się do wynajętego garażu skąd skradli przedmioty o wartości ponad 10 tys. zł. Zostali zatrzymani na terenie Warszawy. Policjanci odzyskali również większość skradzionego mienia. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienie wolności. 12.11.2024 12:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce Autor komentarza: ciekawe Treść komentarza: sukces;) Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:19 Źródło komentarza: Historyczny dzień dla Białej Podlaskiej. Od piątku 26 czerwca, autostradą A2 do samej Warszawy Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Reklama
Reklama