PMN AGRO

  • 07.07.2021, 16:07
  • (jlk)
PMN AGRO fot. PMN AGRO

Firma PMN AGRO powstała powstała w 2011 roku. Zajmuje się obrotem zbóż. Prowadzi skup i sprzedaż zbóż konsumpcyjnych i paszowych. Działa na rynku krajowy i europejskim. Firma współpracuje z renomowanymi odbiorcami w kraju i Europie. Dysponuje też flotą pojazdów liczącą ponad 60 sztuk, gdyż z czasem rozszerzyła ofertę o spedycję w transporcie towarów sypkich. Zajmuje się kompleksową i fachową obsługą logistyczną w zakresie handlu oraz transportu i spedycji.

Co sprawia, że klienci wracają do PMN AGRO? To terminowe realizacje umów oraz terminowe płatności. Firma doradza też producentom rolnym w sprzedaży po jak najwyższych cenach płodów rolnych.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, biuro handlowe w Parczewie przy ul. Kościelnej 26, a firmowy punkt skupu w miejscowości Stępków. Przedsiębiorstwo ma też swoją stronę www.pmnagro.pl i fanpage na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat oferty.

PMN AGRO SMS O TREŚCI SPMP.6 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe