Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:56
Reklama

Charytatywny Piknik Rodzinny dla Paulinki już w niedzielę. Przyłącz się do nas!

12 czerwca, o godzinie 14.00. rozpocznie się charytatywny Piknik Rodzinny na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sosnówce. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na operację i leczenie Paulinki Tarasiuk. Słowo Podlasia objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
Charytatywny Piknik Rodzinny dla Paulinki już w niedzielę. Przyłącz się do nas!
Paulinka Tarasiuk mieszka w Dębowie w gminie Sosnówka. Dziewczynka urodziła się z wadą serca. Ma też nadciśnienie płucne. Potrzebuje ok. 1 miliona złotych na zabieg operacyjny, który może być przeprowadzony wyłącznie za granicą
Autor: archiwum

Rozpoczęcie pikniku zaplanowano na godzinę 14.00. O 15.30 odbędą się licytacje gadżetów dla Paulinki. Do wylicytowania będzie m.in. wspólny wyjazd na ryby z wójtem gminy Sosnówka Marcinem Babkiewiczem. O 16.00. przewidziano turniej sportowy pod nazwą „Razem dla serduszka Paulinki”, a o 18.00. odbędzie się loteria fantowa.

Ponadto, organizatorzy pikniku zaplanowali: spotkanie z uczestnikami programu „Rolnik szuka żony”, darmowe urządzenia sportowo-rekreacyjne, dmuchańce; gry i zabawy z animatorami – skręcanie balonów, bańki mydlane, kolorowe warkoczyki; fotobudkę; stoiska KGW z regionalnymi przysmakami, kosmetykami. Stoisko edukacyjno- promocyjne przygotuje Nadleśnictwo Włodawa, natomiast prezentację symulatora dachowania Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Prezentację sprzętu zapewni OSP Sosnówka. Ponadto będą przejażdżki konne; mała gastronomia – lody, wata cukrowa, popcorn, grill i wiele innych atrakcji.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na operację i leczenie Paulinki Tarasiuk. Wstęp – cegiełka 10 zł, upoważnia do udziału w zabawie fantowej i korzystania ze wszystkich atrakcji przez cały czas trwania imprezy.

Na piknik zapraszają: Wójt Gminy Sosnówka, Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce, Gminna Biblioteka w Sosnówce, Szkoła Podstawowa w Sosnówce, Szkoła Podstawowa w Motwicy, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Sosnówka i gminy Podedwórze, Strażacy OSP. 

Więcej informacji o Paulince na stronie: https://www.kawalek-nieba.pl/paulinka-tarasiuk/?fbclid=IwAR39uMkck6iGPZB-vI1J2YqqJqe4cqm9oRclcytOzH7BZQhRhLKzjUw8O4o

Paulinka Tarasiuk mieszka w Dębowie w gminie Sosnówka. Dziewczynka urodziła się z wadą serca. Ma też nadciśnienie płucne. Potrzebuje ok. 1 miliona złotych na zabieg operacyjny, który może być przeprowadzony wyłącznie za granicą. Lokalna społeczność ruszyła z pomocą. 

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na operację i leczenie Paulinki Tarasiuk

 

Czytaj także: Kamil i Asia z programu "Rolnika szuka żony" pomogą Paulince Tarasiuk

Czytaj też: Integracja przez dobrą zabawę. Piknik w Społecznej Szkole Podstawowej


 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama