Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 10:48
Reklama
Reklama
Reklama

Kolejny finał akcji. Pan Marek znów przekaże rowery!

Już w środę 26 kwietnia po raz trzeci bialski przedsiębiorca Marek Bartkiewicz przekaże wyremontowane przez swój serwis rowery, tym którzy takiego sprzętu potrzebują. Jesienią do jego serwisu dostarczali je wcześniejsi właściciele, którzy oddali swoje jednoślady za darmo.
Kolejny finał akcji. Pan Marek znów przekaże rowery!
Już po raz trzeci bialski przedsiębiorca Marek Bartkiewicz przekaże wyremontowane przez swój serwis rowery, tym którzy takiego sprzętu potrzebują

Źródło: Słowo Podlasia

W 2020 roku pan Marek, właściciel „Serwisu rowerowego” na al. Jana Pawła 115, postanowił przeprowadzić akcję zbiórki rowerów. Idea była taka, że każdy, który ma w domu zbędny jednoślad i nie wie co z nim zrobić, może go dostarczyć do serwisu Marka Bartkiewicza. Wjechało wówczas do niego ponad 28 rowerów. Przez zimę zyskały nowy blask i wiosną 2021 powędrowały do nowych właścicieli. BIAŁA PODLASKA: Wielki sukces rowerowej akcji

Jesienią tego samego roku pan Marek akcję powtórzył. Tym razem zebrał do remontu lub serwisowania 40 rowerów, które na początku wiosennego sezonu 2022 trafiły do do domów dziecka oraz placówek opiekuńczo wychowawczych w regionie. Pan Marek znów rozdał rowery dostarczone do jego serwisu

Oczywiście, już tradycyjnie kolejną zbiórkę rowerów do przygotowania dla zgłaszających się instytucji, pan Marek przeprowadził na jesieni ubiegłego roku. W tym tygodniu, 26 kwietnia sprzed „Serwisu rowerowego” przy ul. JP II odbiorą je kolejni obdarowani.

– W tym roku podczas sezonu zimowego, mieszkańcy dostarczyli nam kilkadziesiąt rowerów, z których udało nam się przywrócić do pełnej sprawności aż 35 sztuk. Właśnie taką ilość rowerów chcemy wręczyć nowym właścicielom już w środę 26 kwietnia. Rowery trafią do placówek opiekuńczo-wychowawczych, miejskich i gminnych ośrodków pomocy społecznej oraz organizacji charytatywnej Caritas – informuje Marek Bartkiewicz.

PRZECZYTAJ TEŻ: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama