Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 3 lipca 2026 07:25
Reklama baner reklamowy
Reklama

RADZYŃ PODLASKI: Walczyli o laury fryzjerstwa

Po raz czwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się Międzyszkolny Turniej Fryzjerstwa. Młodych adeptów fryzjerskiego fachu obserwowała mistrzyni Europy Katerina Korolova.
RADZYŃ PODLASKI: Walczyli o laury fryzjerstwa

Uczniowie szkół z Radzynia Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Puław i Parczewa mieli do wykonania zadania w dwóch konkurencjach. Najpierw mieli stworzyć fryzurę dzienną, a później przeczesać włosy i ułożyć drugą fryzurę.  Wszystko oczywiście na czas. – Młodzi fryzjerzy, ja często nawiązuję do tego, że jesteście artystami. To spotkanie ma służyć wymianie doświadczeń. Tutaj możecie podpatrywać siebie nawzajem, byście mogli nabywać umiejętności i eksponować to, co potraficie. W tej chwili każdy z was jest mistrzem w swojej szkole i bez względu na to jaki wynik zapadnie to każdy z Was ma niebywały talent fryzjerski – zagrzewała do walki uczestników Grażyna Dzida, dyrektor ZSP.

Najlepszymi okazały się zostały: Paulina Bortniczuk (I m.), Weronika Gęborys (II m.) i Olga Górecka (III m.). Oprócz wyróżnień i nagród niewątpliwą atrakcja dla wszystkich uczestników konkursu był na pewno pokaz, umiejętności jaki zaprezentowali uczestnikom goście specjalni: Katerina Korolova, właścicielka salonu we Lwowie, ale również mistrzyni Europy i czempionka PŚ 2006 w Moskwie, oraz Marlena Mańko, właścicielka salonu fryzjerskiego w Radzyniu Podlaskim.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kaja 24.11.2020 16:12
Na jakim sprzęcie pracowały? Który sprzęt najlepiej sprawdza się we fryzjerstwie? Czy te produkty- https://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/urzadzenia-fryzjerskie?horizontal są godne uwagi?

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama