Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 02:55
Reklama

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA

Ta podwyżka uderzy nas po kieszeni
Ta podwyżka uderzy nas po kieszeni

Ci, którzy sfinansowali zakup lub budowę nieruchomości za kredyt hipoteczny, muszą liczyć się z tym, że wzrośnie rata ich zobowiązania finansowego. Ci zaś, którzy starają się o kredyt, mogą mieć niższą zdolność kredytową niż jeszcze miesiąc temu. 3 listopada Rada Polityki Pieniężnej podwyższyła stopy procentowe o 0,75 punktu procentowego.

12.11.2021 07:04
Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie
Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie

Agenci z Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej przykładają dużą wagę do jakości świadczonych usług. To oznacza, że pomagają klientom na każdym etapie procesu transakcyjnego. Chętnie odpowiadają też na liczne pytania i rozwiewają wątpliwości. W tym artykule Klaudia Mikiciuk-Szpera wyjaśnia, że kupujący daną nieruchomość nie płaci prowizji agentowi.

22.10.2021 13:15
Łączy nas ten sam cel
Łączy nas ten sam cel

Agenci z Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej to fachowcy, którzy zrobią niemal wszystko, żeby pomóc klientowi w szczęśliwym sfinalizowaniu transakcji. W tym artykule Klaudia Mikiciuk-Szpera dzieli się z nami ciekawą historią, która dowodzi, że dobry agent to również przyjaciel.

12.10.2021 07:45
Czy rynek nieruchomości wyhamuje?
Czy rynek nieruchomości wyhamuje?

Na rynku nieruchomości zapanowała prawdziwa gorączka. W wielu miastach ceny są o ponad 10 proc. wyższe niż przed rokiem. W Białej Podlaskiej średni wzrost cen nieruchomości wynosi 15 proc. O boomie świadczy również też fakt, jak szybko znikają wystawiane oferty sprzedaży. Wzrosty napędzają już nie tylko niskie stopy procentowe, ale także bardzo dobra sytuacja na rynku pracy. Są jednak sygnały, że rynek się trochę uspokoi.

05.10.2021 10:45    1
Jak sprzedać nieruchomość ze spadku?
Jak sprzedać nieruchomość ze spadku?

Odziedziczyłeś nieruchomość i chcesz ją sprzedać? Nie wiesz, od czego zacząć? Agent Północ Nieruchomości podpowiada, o czym trzeba pamiętać i kiedy nie odprowadzimy podatku od transakcji.

27.09.2021 07:17    1    1
Wirtualne licytacje komornicze 
Wirtualne licytacje komornicze 

W niedzielę ruszyła e-licytacja nieruchomości. To skutek nowelizacji ustawy Kodeks postępowania cywilnego. Rozwiązanie ma ułatwić przeprowadzanie tego typu egzekucji i odciążyć sądy. Na wprowadzeniu elektronicznej procedury mają zyskać także wierzyciele i dłużnicy.

21.09.2021 11:13
Czy warto teraz kupić mieszkanie w Białej Podlaskiej?
Czy warto teraz kupić mieszkanie w Białej Podlaskiej?

Wiele osób zastanawia się, czy warto teraz kupić mieszkanie w Białej Podlaskiej lub regionie? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Ceny mieszkań osiągnęły rekordowy poziom. Średni wzrost w kraju w ciągu ostatnich dwóch lat wyniósł aż 24 procent. Jednocześnie banki mogą jesienią podnieść marże w kredytach hipotecznych, a czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku ciągle się wydłuża. Mimo to zakup mieszkania w ostatnim czasie był najlepszą lokatą środków.

06.09.2021 10:38    1
Projekty domów za złotówkę?
Projekty domów za złotówkę?

Rząd chce rozdawać projekty domów za złotówkę. To element „Polskiego Ładu” i kolejna część programu. Pomysł spotyka się jednak z krytyką. Gorzkich słów nie szczędzą architekci. Agenci Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej podkreślają zaś, że dużo zależy od tego, jakie rozwiązania faktycznie wejdą w życie.

30.08.2021 10:57
Działki w Białej Podlaskiej - czy to dobry czas na sprzedaż lub kupno?
Działki w Białej Podlaskiej - czy to dobry czas na sprzedaż lub kupno?

Działki to w ostatnich latach bardzo interesujące nieruchomości. Wiele osób zastanawia się, czy warto teraz zainwestować w nową działkę lub czy warto sprzedać taką nieruchomość. Nasz ekspert odpowiada: TAK.

25.08.2021 08:49    2
Mieszkania są coraz droższe, ale kupujących nie brakuje
Mieszkania są coraz droższe, ale kupujących nie brakuje

Nie widać końca rosnących cen mieszkań. Z najnowszego raportu wynika, że za metr kwadratowy lokalu trzeba w Polsce zapłacić znacznie więcej niż 12 miesięcy temu. Są przypadki miast, gdzie stawki skoczyły o ponad 20 procent. Jest już za to projekt ustawy, który zakłada dopłaty i kredyty bez wkładu własnego.

23.08.2021 12:45
Domy do 70 mkw. bez pozwolenia – jest projekt ustawy
Domy do 70 mkw. bez pozwolenia – jest projekt ustawy

Projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym trafił do konsultacji i uzgodnień. Nowe przepisy umożliwią m.in. wybudowanie domu o powierzchni do 70 mkw. bez dziennika budowy i kierownika budowy. Zapowiadane zmiany są częścią programu Polski Ład. Mają wejść w życie po upływie miesiąca do dnia ogłoszenia. Autorem projektu jest Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

12.08.2021 08:47
Sposób na prezentację nieruchomości. Dom Otwarty
Sposób na prezentację nieruchomości. Dom Otwarty

Dom Otwarty, czyli po angielsku „Open House” to ciekawe narzędzie marketingowe. Pozwala pokazać nieruchomość większej liczbie klientów w danym czasie. Takie rozwiązanie jest popularne na całym świecie i pozwala porównać ofertę z faktycznym stanem nieruchomości. Jednocześnie pokazuje, jak duże jest zainteresowanie ofertą.

05.08.2021 07:42
Nowe przepisy chroniące konsumentów
Nowe przepisy chroniące konsumentów

Zainwestowałeś pieniądze w nowe mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym, a deweloper cię okradł i uciekł? Nowe prawo ochroni cię w większym stopniu. Nowe przepisy zagwarantują bezpieczeństwo środków konsumenta i zwiększą zaufanie do deweloperów.

30.07.2021 12:36
Kupujesz nieruchomość? Ekspert pomoże Ci ją sprawdzić
Kupujesz nieruchomość? Ekspert pomoże Ci ją sprawdzić

Mieszkanie w bloku, szeregowcu, domu w Białej Podlaskiej? A może lokal usługowy w Czosnówce, Grabanowie lub Rakowiskach? Niezależnie od tego, gdzie kupujemy nieruchomość i na jakim rynku, musimy dokładnie sprawdzić jej stan techniczny. Zadanie warto powierzyć fachowcowi.

26.07.2021 11:37
Ceny materiałów budowlanych poszły w górę, od lipca także pożyczki są droższe
Ceny materiałów budowlanych poszły w górę, od lipca także pożyczki są droższe

Lato to czas budów i remontów. Hurtownie i sklepy z materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi przeżywają oblężenie. Co jednak w sytuacji, kiedy zabraknie nam gotówki lub pojawi się niezaplanowana inwestycja? Możemy wziąć pożyczkę, ale uwaga - od lipca jest droższa.

19.07.2021 07:43    2
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AgulTreść komentarza: "trzeba mieć APLIKACJĄ Vitay". Trudny ten polski język. plus "parę tygodni" - para to z reguły dwa.Data dodania komentarza: 24.06.2022, 16:07Źródło komentarza: Obajtek obniżył trochę cenę paliwa. Tylko na wakacje i nie dla każdegoAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 24.06.2022, 13:53Źródło komentarza: Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie było 5 osóbAutor komentarza: TSTreść komentarza: To nie zupełnie tak, zniżki maja też posiadacze KDR, czy kart lojalnościowych etc,. i to na różnych stacjach paliw, więc wymienianie w tej sytuacji np. tylko duchownych, zieje lewackim przekazem , czemu zreszta tej postkomuszej gazetce nie należy sie dziwić**Data dodania komentarza: 24.06.2022, 01:06Źródło komentarza: Kto w Polsce tankuje taniej. Będziesz zaskoczonyAutor komentarza: Andrzej FrańczukTreść komentarza: U nas w Maniach to norma2m5Data dodania komentarza: 23.06.2022, 20:42Źródło komentarza: Kierowca ciężarówki był tak pijany, że wypadł z kabinyAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890Data dodania komentarza: 23.06.2022, 18:34Źródło komentarza: Dachowanie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitalaAutor komentarza: jjoTreść komentarza: Czyli dąb stał się pomnikiem jak ludzie zorientowali się że będzie droga. A tak pewnie stałby się surowcem do produkcji trumien.Data dodania komentarza: 23.06.2022, 17:05Źródło komentarza: Pod autostradę wywłaszczą ponad 1600 działek w województwie lubelskim!
Reklama