Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 października 2022 11:12
Reklama

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA

Agent nieruchomości ma wiele narzędzi i nie zawaha się ich użyć
Agent nieruchomości ma wiele narzędzi i nie zawaha się ich użyć

Dobry agent nieruchomości koordynuje cały proces kupna-sprzedaży. Na każdym etapie stara się maksymalnie wykorzystać dostępne mu narzędzia. Tak dzieje się także w przypadku przygotowywania oferty, do czego coraz częściej wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania.

08.02.2022 15:08
Zwiększy się ochrona kupującego
Zwiększy się ochrona kupującego

Domy na zgłoszenie, kredyty hipoteczne bez wkładu własnego, wakacje w Towarzystwach Budownictwa Społecznego to niejedyne zmiany prawne, które weszły lub wejdą na rynek nieruchomości w 2022 roku. Od lipca będzie też można bezpieczniej kupować mieszkania lub domy będące w budowie od deweloperów.

24.01.2022 20:02
Działka obciążona służebnością
Działka obciążona służebnością

Szukanie wymarzonej działki bez odpowiedniej wiedzy jest jak podróż bez mapy. W tym artykule agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej daje Ci do ręki mapę, abyś mógł ominąć pułapki i znaleźć „tę jedyną” działkę pod słońcem. Tym razem wyjaśni, czym jest służebność, jakie są jej rodzaje i jak ustanowić służebność.

18.01.2022 12:56
Możesz już zbudować dom do 70 mkw. bez pozwolenia
Możesz już zbudować dom do 70 mkw. bez pozwolenia

Dom do 70 mkw. na zgłoszenie – to możliwe od 3 stycznia 2022 roku. Czy nowe przepisy spowodują boom na naszym rynku nieruchomości? – Zainteresowanie tematem jest duże, ale inwestorzy nadal czekają na darmowe projekty domów i analizują przepisy – mówi agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej Wojciech Gałecki.

29.12.2021 09:42    3
Architekt tworzy scenerię
Architekt tworzy scenerię

O tym, kto uczestniczy w procesie projektowania, jak powstaje projekt budynku i jakie elementy należy uwzględnić podczas projektowania z architektem Andrzejem Filipiukiem rozmawia agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej Tomasz Łukaszuk.

27.12.2021 08:29
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?
Zarabiasz na wynajmie? Jak wybrać ekipę remontową?

Inwestorzy, którzy zarabiają na wynajmie mieszkań, muszą się liczyć z tym, że co jakiś czas mieszkanie trzeba odświeżyć. Na co dzień też zdarzają się drobne awarie i potrzebna jest pomoc fachowca. Agent Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej podpowiada, jak znaleźć dobrą ekipę remontową.

17.12.2021 09:59
Stopy procentowe najwyższe od 6 lat
Stopy procentowe najwyższe od 6 lat

W czwartek, 9 grudnia, weszła w życie uchwała Rady Polityki Pieniężne. Stopy procentowe zostały podniesione. To oznacza, że wielu Polaków będzie wpłacało do banków co miesiąc więcej niż obecnie.

10.12.2021 10:16
Jak podnieść wartość działki?
Jak podnieść wartość działki?

Sprzedając działkę, możesz podnieść jej wartość. Ma to szczególne znaczenie, jeśli decydujesz się sprzedać ziemię deweloperowi. Przedstawiamy kilka wskazówek, jak zwiększyć atrakcyjność działki.

06.12.2021 07:04
Co dalej z cenami mieszkań?
Co dalej z cenami mieszkań?

W październiku ceny mieszkań w większości miast wciąż rosły. W porównaniu z sytuacją przed rokiem rata kredytu na 50-metrowe mieszkanie wzrosła średnio o 404 zł. Na rynku kredytów hipotecznych uwagę zwraca spadek marż. Co dalej z cenami mieszkań?

30.11.2021 07:12
Kupujesz używane mieszkanie? O tym warto pamiętać!
Kupujesz używane mieszkanie? O tym warto pamiętać!

Planujesz zakup mieszkania z rynku wtórnego? Agenci Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej przygotowali zbiór zasad, o których powinieneś pamiętać, aby wszystko poszło sprawnie i zgodnie z prawem. Sprawnie przeprowadzony proces kupna-sprzedaży to gwarancja zadowolenia obu stron.

26.11.2021 13:03
Ta podwyżka uderzy nas po kieszeni
Ta podwyżka uderzy nas po kieszeni

Ci, którzy sfinansowali zakup lub budowę nieruchomości za kredyt hipoteczny, muszą liczyć się z tym, że wzrośnie rata ich zobowiązania finansowego. Ci zaś, którzy starają się o kredyt, mogą mieć niższą zdolność kredytową niż jeszcze miesiąc temu. 3 listopada Rada Polityki Pieniężnej podwyższyła stopy procentowe o 0,75 punktu procentowego.

12.11.2021 07:04
Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie
Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie

Agenci z Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej przykładają dużą wagę do jakości świadczonych usług. To oznacza, że pomagają klientom na każdym etapie procesu transakcyjnego. Chętnie odpowiadają też na liczne pytania i rozwiewają wątpliwości. W tym artykule Klaudia Mikiciuk-Szpera wyjaśnia, że kupujący daną nieruchomość nie płaci prowizji agentowi.

22.10.2021 13:15
Łączy nas ten sam cel
Łączy nas ten sam cel

Agenci z Północ Nieruchomości w Białej Podlaskiej to fachowcy, którzy zrobią niemal wszystko, żeby pomóc klientowi w szczęśliwym sfinalizowaniu transakcji. W tym artykule Klaudia Mikiciuk-Szpera dzieli się z nami ciekawą historią, która dowodzi, że dobry agent to również przyjaciel.

12.10.2021 07:45
Czy rynek nieruchomości wyhamuje?
Czy rynek nieruchomości wyhamuje?

Na rynku nieruchomości zapanowała prawdziwa gorączka. W wielu miastach ceny są o ponad 10 proc. wyższe niż przed rokiem. W Białej Podlaskiej średni wzrost cen nieruchomości wynosi 15 proc. O boomie świadczy również też fakt, jak szybko znikają wystawiane oferty sprzedaży. Wzrosty napędzają już nie tylko niskie stopy procentowe, ale także bardzo dobra sytuacja na rynku pracy. Są jednak sygnały, że rynek się trochę uspokoi.

05.10.2021 10:45    1
Jak sprzedać nieruchomość ze spadku?
Jak sprzedać nieruchomość ze spadku?

Odziedziczyłeś nieruchomość i chcesz ją sprzedać? Nie wiesz, od czego zacząć? Agent Północ Nieruchomości podpowiada, o czym trzeba pamiętać i kiedy nie odprowadzimy podatku od transakcji.

27.09.2021 07:17    1    1