Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 11:58
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Po pierwsze pomoc, na narzekanie przyjdzie czas
Po pierwsze pomoc, na narzekanie przyjdzie czas
W Drelowie w ubiegłym tygodniu po numer PESEL zgłosiło się 7 osób z Ukrainy, w gminie Międzyrzec Podlaski natomiast ponad 90. Cały czas trwają akcje pomocowe, a wójtowie Piotr Kazimierski i Krzysztof Adamowicz zapewniają, że samorządy świetnie sobie radzą. Przede wszystkim dzięki zaangażowaniu mieszkańców i pracowników gminnych instytucji. 22.03.2022 11:19
Prezentacja zdjęć młodych fotografów
Prezentacja zdjęć młodych fotografów
„Ferie z aparatem” to wyjątkowa wystawa zdjęć, które zostały wykonane przez podopiecznych Młodzieżowego Koła Fotograficznego „Migawka”, podczas tegorocznych plenerów fotograficznych. 22.03.2022 11:15
Dachowanie w Komarnie
Dachowanie w Komarnie
Kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, po czym gwałtownie skręcił w prawo doprowadzając do przewrócenia się auta. 22.03.2022 11:11
Porwali biznesmena. Żądali miliona złotych okupu!
Porwali biznesmena. Żądali miliona złotych okupu!
Dwaj mieszkańcy Krosna w wieku 50 i 59 lat są podejrzani o porwanie, przetrzymywanie i grożenie bronią 38-letniemu biznesmenowi z powiatu łosickiego. Za jego uwolnienie zażądali okupu w wysokości miliona złotych. Jak wynika ze śledztwa w sprawę zamieszany był również biznesowy wspólnik ofiary. Trzej podejrzani zostali już ujęci przez policję, zastosowano wobec nich tymczasowy areszt. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności. 22.03.2022 10:01
Wypadek na obwodnicy
Wypadek na obwodnicy
Wczoraj przed godziną czternastą, w okolicach skrzyżowania ulicy Brzeskiej z krajową dwójką, w Białej Podlaskiej, doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech aut. Nikt z kierujących, ani pasażerów nie odniósł obrażeń. 22.03.2022 09:44
Samochodowy maniak znów kradnie
Samochodowy maniak znów kradnie
22-letni Adam Ż., który niedawno ukradł z posesji mieszkańca gminy Rokitno samochód, by mieć jak dojechać do dziewczyny, w styczniu opuścił więzienie, gdzie odsiadywał karę za podobne czyny. O mężczyźnie pierwszy raz głośno zrobiło się w grudniu 2017 roku. Wówczas "nie chciało mu się wracać pieszo do domu", więc zabrał pojazd z bialskiego komisu. 22.03.2022 08:30    1
Sezon na wypalanie łąk trwa. Nawet mandaty nie pomagają
Sezon na wypalanie łąk trwa. Nawet mandaty nie pomagają
Nie ma dnia, żeby strażacy nie wyjeżdżali do pożaru traw i łąk. Jak co roku, w całej Polsce pojawia się ogień. 22.03.2022 07:30
PEC serwuje kolejne podwyżki! Ciepło zdrożeje prawie 60%
PEC serwuje kolejne podwyżki! Ciepło zdrożeje prawie 60%
Po lutowej podwyżce cen za energię cieplną, bialczan niebawem czeka kolejna i to dużo wyższa. Zgodnie z zatwierdzonym przez Urząd Regulacji Energetyki cennikiem przedłożonym przez bialską spółkę PEC, już od kwietnia cena ciepła wzrośnie do 77,90 zł/GJ (prawie 58 proc.). Cena ciepłej wody natomiast będzie wynosić 23,70 zł/m sześc. (wzrost o 29 proc.). 22.03.2022 06:30    8    1
Województwo pomoże przedsiębiorcom z naszego regionu
Województwo pomoże przedsiębiorcom z naszego regionu
W lutym tego roku umowę pożyczki, która pozwoli na rozwinięcie działalności, podpisał Piotr Juszczak, lekarz z Zamościa. Na pierwszy rzut oka informacja jakich wiele. W tym jednak przypadku sprawa jest wyjątkowa. Pożyczkodawcą jest bowiem Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju – nowa instytucja, która ma do dyspozycji ponad 154 miliony złotych. Jej jedynym właścicielem jest Województwo Lubelskie. 22.03.2022 01:00
Siatkarki UKS Jagiellończyk w półfinale mistrzostw Polski!
Siatkarki UKS Jagiellończyk w półfinale mistrzostw Polski!
Nasze siatkarskie drużyny walczyły w ćwierćfinałach mistrzostw Polski młodziczek i młodzików. Najlepiej spisały się reprezentantki UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, które wywalczyły awans do półfinału! 21.03.2022 19:49    2
Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]
Zwycięstwa czwartoligowych piłkarzy Huraganu i Lutni [GALERIA]
Na inaugurację wiosennych rozgrywek w czwartej lidze lubelskiej zwycięstwa odnieśli piłkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski i Lutni Piszczac. 21.03.2022 19:27
Coraz goręcej na granicy. Czy grozi nam paraliż?
Coraz goręcej na granicy. Czy grozi nam paraliż?
Trwa blokada ciężarówek na przejściu granicznym Kukuryki - Kozłowicze w gminie Terespol. Aktywiści blokują TIR-y zdążające na Białoruś i do Rosji. W odpowiedzi kierowcy ciężarówek grożą całkowitym paraliżem DK-2 od Międzyrzeca aż do granicy. 21.03.2022 19:00
Nowe wydanie Słowa Podlasia!
Nowe wydanie Słowa Podlasia!
Kolejny numer Słowa Podlasia jest już gotowy, a w nim czeka na Was wiele ciekawych artykułów z regionu. Pamiętajcie, że nasz tygodnik kupicie od wtorkowego poranka, 22 marca w wielu punktach sprzedaży. Do wyboru macie też elektroniczną wersję gazety, dostępną na stronie www.eprasa.pl. A o czym konkretnie piszemy w najnowszym wydaniu? 21.03.2022 17:50
Wysyłał dziecku pornografię
Wysyłał dziecku pornografię
Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie w sprawie prezentowaniu dziecku pornograficznych materiałów w internecie. 21.03.2022 17:43    1
Dostał mandat w wysokości 6700 złotych
Dostał mandat w wysokości 6700 złotych
53-letni mieszkaniec gminy Milanów popełnił szereg wykroczeń uciekając przed parczewską policją. Mężczyzna złamał trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów, a w dodatku był nietrzeźwy. 21.03.2022 16:10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Drosed
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce
Reklama
Reklama