Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 czerwca 2026 07:56
Reklama baner reklamowy word biała podlaska
Reklama

Na tym pikniku bawić się będą całe rodziny. Zaplanowano mnóstwo atrakcji

Wójt gminy Łomazy, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminy Ośrodek Kultury w Łomazach zapraszają na Piknik rodzinny "Postaw na rodzinę". Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.
Na tym pikniku bawić się będą całe rodziny. Zaplanowano mnóstwo atrakcji
W łomaskim parku czeka wiele atrakcji

Autor: archiwum

Piknik odbędzie się w niedzielę 22 maja w parku przy Placu Jagiellońskim. O godzinie 13:00 rozpoczną się XVII Powiatowe Prezentacje Wokalne, a na godz. 14:00 zaplanowano rozpoczęcie pikniku rodzinnego. O godz. 14:10 odbędą się występy zespołów wokalnych. Ponadto w godz. 14:10 - 18:00 będą gry oraz zabawy dla dzieci  rodziców z animatorami Rafaelo z Lublina. 

Maluchy mogą liczyć również na takie atrakcje, jak: plac zabaw dla najmłodszych (dmuchańce), muzyka i tańce animacyjne dla dzieci i rodziców, zabawy ruchowe, miniplac zabaw, magiczne show, facepainting, skręcanie balonów, mega bańki mydlane, konkursy, warsztaty plastyczne dla dzieci, dekoracje eventowe, stanowisko pop-corn oraz waty cukrowej przez czas trwania animacji.
 

Czytaj też: Nowe wydanie Słowa Podlasia już gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemy

Uczestnicy w godz. 15.00 - 19.00 będą mogli poznać wirtualną rzeczywistość. Natomiast o godz. 17 będą mieli okazję obejrzeć pokaz Teakwon-Do Akademii Virtus Łomazy. O godz. 18.00 odbędzie się loteria fantowa. Na zakończenie wydarzenia będzie dyskoteka. 

W trakcie pikniku odbędą się ponadto:
– akcja krwiodawstwa (możliwość oddania krwi),
– prezentacja udzielania pierwszej pomocy,
– pokazy symulatora dachowania przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. 
 

Organizatorzy zapewniają wszystkie atrakcje za darmo! Zapewniają też uczestnikom poczęstunek!

Czytaj też: Będą potańcówki i przygoda z teatrem

Święto 34. płk. piechoty, to święto wojska, miasta i bialczan


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama