Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 16:43
Reklama

Artykuły

Kosztowna wizyta w toalecie
Kosztowna wizyta w toalecie
BIAŁA PODLASKA Wysoką cenę za nieuwagę zapłacił zamieszkały na Białorusi obywatel Rosji. 4 sierpnia w toalecie centrum handlowego przy ul. Sidorskiej zostawił portfel, w środku którego było: 3,5 tys. zł, 50 USD oraz karta bankomatowa banku białoruskiego. Gdy właściciel wrócił na miejsce, portfela już nie było Poszkodowany oszacował straty na 3690 zł. 05.08.2016 11:00
Znajomy zdemolował jej samochód
Znajomy zdemolował jej samochód
BIAŁA PODLASKA Mieszkanka miasta złożyła zawiadomienie, że jej znajomy, 36-letni bialczanin, 2 sierpnia uszkodził należącą do niej toyotę, stojącą przy ul. Księcia Witolda. Kopiąc i uderzając rękami, powgniatał karoserię i porysował lakier. Pokrzywdzona oszacowała uszkodzenia na 2 tys. zł. 04.08.2016 11:33
Długo nie nacieszył się urodzinowym prezentem
Długo nie nacieszył się urodzinowym prezentem
Mimo że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę samochodu. Efekt był taki, że jego bmw w Białce w gminie Radzyń Podlaski zderzyło się z ciężarówką. 03.08.2016 23:06    1
Kto usunie ten relikt PRL-u z naszego bloku?
Kto usunie ten relikt PRL-u z naszego bloku?
BIAŁA PODLASKA – Ta loggia psuje cały wygląd budynku. Czy urzędnicy zareagują dopiero, gdy zwali się komuś na głowę?! – pyta pani Marianna. Mieszkanka bloku przy ul. Łukaszyńskiej skarży się na uciążliwość zabudowanego balkonu, który przed dwudziestu laty samowolnie zamontowali lokatorzy jednego z mieszkań. Zdaniem spółdzielni jego stan nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańców. Sprawę wyjaśnia Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. 03.08.2016 13:58    1
Radzynianie na pątniczym szlaku
Radzynianie na pątniczym szlaku
Po raz 36. grupa 15A z Radzynia Podlaskiego licząca ponad 90 osób wyruszyła 3 sierpnia, pod przewodnictwem księdza Michała Burdacha, na pielgrzymkę do Częstochowy 03.08.2016 12:57
Audi stało otworem
Audi stało otworem
BIAŁA PODLASKA Z niezamkniętego audi, stojącego na ogrodzonej działce rekreacyjnej przy ul. Sidorskiej, złodziej ukradł 31 lipca portfel z pieniędzmi (ok. 800 zł), dokumentami oraz kartami bankomatowymi. Szkodę poniosła mieszkanka miasta. 03.08.2016 11:40
Samotna pikieta Rycerza Maryi w sprawie miejskich spółek
Samotna pikieta Rycerza Maryi w sprawie miejskich spółek
Miało protestować tysiąc mieszkańców, a zjawiła się tylko jedna osoba. Zapowiadana przez Stowarzyszenie Rycerzy Maryi pikieta w sprawie likwidacji miejskich spółek nie spotkała się z zainteresowaniem mieszkańców ani nawet samych członków stowarzyszenia. 02.08.2016 23:23
Impreza z Wereją i lokalnym folklorem
Impreza z Wereją i lokalnym folklorem
Pokaz ludowego obrzędu związanego z zakończeniem żniw, występy zespołów ludowych i wspólne biesiadowanie, a to wszystko wśród kolorowych wiejskich chat jak sprzed wieków. W sobotę 30 lipca w amfiteatrze w Lubence w gminie Łomazy królował folklor. 02.08.2016 15:18    1    1
Kieszonkowiec w akcji
Kieszonkowiec w akcji
BIAŁA PODLASKA Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę robiącej zakupy mieszkanki Białej Podlaskiej, ukradł z jej torebki portfel, w którym były dowód osobisty, karta bankomatowa oraz 360 zł w gotówce. 02.08.2016 11:43
Praca w sadzie? Nie, dziękuję...
Praca w sadzie? Nie, dziękuję...
Trwa zbiór tzw. owoców miękkich, czyli m.in. wiśni, porzeczek czy borówek. Sadownicy narzekają, że będzie trwał dłużej niż zwykle, bo brakuje rąk do pracy. – Z roku na rok jest coraz gorzej. Do zrywania owoców przychodzi garstka ludzi – mówią sadownicy. 02.08.2016 11:08    2
Nie chcę by współwłaścicielem cennego podarunku była synowa
Nie chcę by współwłaścicielem cennego podarunku była synowa
Chcę podarować synowi obraz, dość wartościowy, choć głównie "sentymentalnie" (sam go otrzymałem od dziadka). Syn jednak jest żonaty i niekoniecznie chciałbym, by właścicielem była też jego małżonka, bo współcześnie tyle się słyszy o rozwodach. Czy da się jakoś tak zrobić? 01.08.2016 12:12
Bialska siedziba SLD na sprzedaż
Bialska siedziba SLD na sprzedaż
Wiele wskazuje na to, że Rada Powiatowa SLD zostanie bez swojej siedziby na południowym Podlasiu. Zarząd krajowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zapowiada sprzedaż części biur, w których mieszczą się lokalne siedziby partii. Pod młotek najprawdopodobniej pójdzie także siedziba bialskich struktur. 01.08.2016 12:00
Uczczono pamięć o powstaniu warszawskim
Uczczono pamięć o powstaniu warszawskim
O godzinie 17 zawyły syreny, a w centrum zebrali się mieszkańcy i przedstawiciele władz miasta Biała Podlaska, aby wspólnie oddać hołd uczestnikom powstania warszawskiego, którzy polegli w walce o wolność ojczyzny. 01.08.2016 11:57
Likwidacja szkół przedwczesna?
Likwidacja szkół przedwczesna?
Radni gminy Łosice są za tym, aby budynek po likwidowanej Szkole Podstawowej w Chotyczach wynająć lub wydzierżawić, ale tylko na sześć lat. Bo po reformie oświaty podstawówka może znowu ruszyć. 01.08.2016 11:32    1    2
Bialczanie zdali wielki test z gościnności
Bialczanie zdali wielki test z gościnności
Pielgrzymi z pięciu krajów przez tydzień gościli w Białej Podlaskiej. Wrażenia z pobytu u bialskich rodzin i w mieście nad Krzną na pewno zapamiętają na długo. Historyczne znaczenie dla miasta i jego promocji miał również fakt wizyty tak licznej grupy gości ze świata. A nie do przecenienia i godna podziwu – praca, jaką przez dwa lata wykonali młodzi bialczanie, by przygotowania do wydarzeń związanych ze ŚDM dopiąć na ostatni guzik. 25.07.2016 13:26
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO] Autor komentarza: kaes Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień
Reklama
Reklama